24.10.2017

Bezpečnostné opatrenia na zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 28. októbra 2017 od 18:00 hod. do 20:00 hod., odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 14. kola Fortuna ligy sezóny 2017/2018 s tímom FC DAC 1904 Dunajská Streda. Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 23. októbra 2017 prijala nasledovné opatrenia:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov uzavretý!
- Držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.
- Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

Parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené!

• Bude uzavretá Makovického ulica od kruhového objazdu pri hoteli Áčko po križovatku na Športovej ulici.

• Bude vydaný zákaz státia na Športovej ulici vyznačený prenosnými dopravnými značkami.

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

Za pochopenie ďakujeme!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK