25.10.2017

Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 28. októbra 2017 o 18:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 14. kola Fortuna ligy s Dunajskou Stredou.

Po postupe v Slovnaft Cupe cez Skalicu a ligovom víťazstve nad Senicou sa Ruža opäť predstaví na svojom štadióne. Vďaka výhre v uplynulom kole sa v tabuľke posunula na priebežné piate miesto a v sobotu doma privíta štvrtú Dunajskú Stredu, na ktorú stráca len dva body! V súboji tabuľkových susedov budú hráči potrebovať vašu podporu!

• Už od pondelka 23. októbra 2017, prebieha v Informačnom centre Ružomberok predpredaj vstupeniek na stretnutie a v piatok 27. októbra 2017 si budete môcť zadovážiť vstupenky na ekonomickom oddelení klubu. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3€. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku a teplý čajík.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 16:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Zápas budú sprevádzať bezpečnostné opatrenia, o ktorých sa dočítate TU!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK