16.11.2017

O titul Hráč mesiaca sa uchádza aj Erik Daniel

Náš klub má zastúpenie aj v októbrovom vydaní ankety Hráč mesiaca Fortuna ligy, keď bol na základe najlepších štatistických ukazovateľov nominovaný ružomberský stredopoliar Erik Daniel. O oprávnenosti nominácie svedčí skutočnosť, že v októbri dvakrát skóroval, na ďalšie tri góly prihral a v stretnutí s Dunajskou Stredou vybojoval pokutový kop.

V ankete zohráva významnú úlohu hlasovanie fanúšikov, prebiehajúce do utorka 21. novembra 2017 do 22:00. Hráča mesiaca môžete vybrať aj vy na oficiálnom facebookovom profile Fortuna ligy. Na základe hlasovania získajú hráči od 11 po 1 bod. O konečnom poradí taktiež rozhoduje aj odborná porota, pričom každý z jej členov má pre svoju najlepšiu trojicu k dispozícii päť, tri a jeden bod. Po sčítaní bodov od fanúšikov a odbornej poroty, bude vyhlásený Hráč mesiaca.

Hlasovať sa rozhodne oplatí! Okrem toho, že fanúšikovia majú možnosť zasiahnuť do výberu oceneného hráča, budú taktiež automaticky zaradení do súťaže o zaujímavé ceny - loptu s podpisom vybraného futbalistu Fortuna ligy a dve vstupenky na zápas Fortuna ligy podľa vlastného výberu.

O vaše hlasy sa uchádzajú:

Miloš Volešák (MŠK Žilina), Dávid Hancko (MŠK Žilina), Martin Šulek (AS Trenčín), Erik Čikoš (ŠK Slovan Bratislava), Boris Godál (FC Spartak Trnava), Ricky van Haaren (AS Trenčín), ERIK DANIEL (MFK RUŽOMBEROK), Ewerton (FC ViOn Zlaté Moravce), Samuel Mráz (MŠK Žilina), Jakub Mareš (ŠK Slovan Bratislava), Rangelo Janga (AS Trenčín)

Hlasovať môžete TU!

Foto: Rudolf Maškurica

ZDIEĽAJ ČLÁNOK