5.12.2017

Bezpečnostné opatrenia na zápas so Slovanom Bratislava

V nedeľu 10. decembra 2017 od 14:00 hod. do 16:00 hod., odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 19. kola Fortuna ligy sezóny 2017/2018 s tímom ŠK Slovan Bratislava. Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 4. decembra 2017 prijala nasledovné opatrenia:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov uzavretý!
- Držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.
- Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

• Bude vydaný zákaz státia na Športovej ulici vyznačený prenosnými dopravnými značkami.

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

• MFK Ružomberok z bezpečnostných dôvodov pozastaví predaj vstupeniek do prvých radov oboch tribún. Po skončení stretnutia hlásateľ upozorní divákov, že na odchod nemôžu použiť domáci diváci východ na Makovického ulicu.

• Bezpečnostná komisia sa uzniesla, že v rámci dodržiavania verejného poriadku nebudú fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava vpustení na zápas inými vstupmi, ako vstupom do sektoru hostí.

• Zápas 19. kola Fortuna ligy medzi MFK Ružomberok a ŠK Slovan Bratislava je klasifikovaný ako zápas v osobitnom režime.

Za pochopenie ďakujeme!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK