20.12.2017

Dalibor Takáč: „Každý darček je podľa mňa vzácny“

Séria predvianočných rozhovorov pokračuje so stredopoliarom Daliborom Takáčom.

Futbalista, ktorý prišiel do Ružomberka na začiatku roka, bude tráviť sviatky s rodinou a priateľkou. Z čoho bude pozostávať jeho štedrovečerná večera? Klasické slovenské – kapustnica, ryba a bobaľky,“ povedal mladý stredopoliar.

Dalibor Takáč si od futbalu tak celkom neoddýchne ani počas najbližších dní. V tom, na čo sa bude pozerať, ak si sadne pred televíznu obrazovku má jasno. „Teším sa na rozprávky, ale hlavne budem pozerať futbal, anglickú ligu,“ prezradil futbalista obliekajúci dres s číslom osem.

K Vianociam neodmysliteľne patria aj darčeky. Náš 20-ročný hráč stredovej formácie nie je náročný. „Ja si vážim každý darček. Každý darček je podľa mňa vzácny a keď je darovaný, mali by sme si ho vedieť užiť,“ skonštatoval Dalibor Takáč.

Perspektívny futbalista má za sebou zaujímavý rok. Pochváliť sa môže aj tým, že mal prsty vo všetkých piatich góloch Ruže v Európskej lige. V čase rozhovoru už vedel, s kým prežije posledné hodiny tohto roka. „Určite s frajerkou a s kamarátmi z Košíc,“ prezradil.

Veríme, že nášho stredopoliara, tak ako celé mužstvo, čaká minimálne rovnako úspešný rok, ako bol tento a čo poprial priaznivcom tímu spod Čebraťa? „Aby nás prišli podporovať v hojnom počte a my sa im za to odvďačíme dobrými výsledkami,“ zaželal fanúšikom Dalibor Takáč.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK