5.1.2018

Stretnutie vedenia s M. Saparom

Generálny riaditeľ klubu Ľubomír Golis informoval o ďalšom rokovaní vedenia klubu s Markom Saparom.

Dnes sme sa opätovne stretli s Markom Saparom ohľadne formy pokračovania vzájomnej spolupráce. Marek oznámil klubu ukončenie profesionálnej hráčskej kariéry. Ďalej sa ako hráč chce venovať futbalu len na amatérskej úrovni, rád by ešte svojimi hráčskymi schopnosťami pomohol juniorskému mužstvu nášho klubu v napredovaní v nižších súťažiach. Zároveň s vedením klubu prediskutoval svoje pôsobenie v štruktúrach klubu. V tejto veci došlo k vzájomnej zhode a Marek začne v MFK Ružomberok pôsobiť na manažérskej pozícii v budovanej futbalovej akadémii, najmä v oblasti prepojenia mládežníckych tímov na juniorský a seniorský tím, ako aj získavania mladých talentovaných hráčov.“

„Marek má tiež záujem o podporu juniorského, resp. mládežníckych tímov v oblasti tréningového procesu, chce získať v tejto súvislosti aj príslušné trénerské kvalifikácie,“ doplnil generálny riaditeľ.

Ako ďalej informoval generálny riaditeľ, spolu s Markom sa dotkli aj spôsobu rozlúčky s profesionálnou kariérou hráča. Ako naznačil generálny riaditeľ, diváci sa budú mať na čo tešiť, avšak oficiálnu rozlúčku budú spoločne riešiť až v neskorších jarných, prípadne letných mesiacoch, kedy aj počasie a teploty sú príjemnejšie.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK