18.1.2018

O titul Hráč mesiaca sa uchádzajú aj Nermin Haskić a Erik Daniel

Náš klub má zastúpenie aj v spojenom novembrovom a decembrovom vydaní ankety Hráč mesiaca Fortuna ligy, keď bol na základe najlepších štatistických ukazovateľov nominovaný ružomberský útočník Nermin Haskić a vďaka divokej karte Milana Lešického aj stredopoliar Erik Daniel.

Nermin Haskić zaznamenal v danom období dva presné zásahy, keď rozvlnil sieť Spartaka Trnava a Trenčína a nahral na gól Dalibora Takáča v domácom súboji s Podbrezovou. Erik Daniel mal prsty v troch góloch, keď sa v zápase s Podbrezovou po jeho centri presadil Kristi Qose, v závere duelu v Trenčíne poslal nebezpečný center pred domácu svätyňu, kde sa najlepšie zorientoval Dominik Kružliak a v Michalovciach si pripísal asistenciu pri presnom zásahu Štefana Gereca.

V ankete zohráva významnú úlohu hlasovanie fanúšikov, prebiehajúce do stredy 24. januára 2018 do 22:00. Hráča mesiaca môžete vybrať aj vy na oficiálnom facebookovom profile Fortuna ligy. Na základe hlasovania získajú hráči od 11 po 1 bod. O konečnom poradí taktiež rozhoduje aj odborná porota, pričom každý z jej členov má pre svoju najlepšiu trojicu k dispozícii päť, tri a jeden bod. Po sčítaní bodov od fanúšikov a odbornej poroty, bude vyhlásený Hráč mesiaca.

Hlasovať sa rozhodne oplatí! Okrem toho, že fanúšikovia majú možnosť zasiahnuť do výberu oceneného hráča, budú taktiež automaticky zaradení do súťaže o zaujímavéceny - loptu s podpisom vybraného futbalistu Fortuna ligy a dve vstupenky na zápas Fortuna ligy podľa vlastného výberu.

O vaše hlasy sa uchádzajú:

Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava), Martin Dobrotka (FC ViOn Zlaté Moravce), Timotej Záhumenský (FC ViOn Zlaté Moravce), Jurij Medveděv (FK Senica), Boris Godál (FC Spartak Trnava), Achraf El Mahdioui (AS Trenčín), Desley Ubbink (AS Trenčín), Erik Pačinda (FC DAC 1904 Dunajská Streda), ERIK DANIEL (MFK RUŽOMBEROK), NERMIN HASKIĆ (MFK RUŽOMBEROK), Rangelo Janga (AS Trenčín)

Hlasovať môžete TU!

Foto: Rudolf Maškurica

ZDIEĽAJ ČLÁNOK