21.2.2018

Pozývame vás na domáci zápas s Nitrou AKTUALIZOVANÉ!

Po zmene pôvodného termínu, odohrá Ružomberok prvý domáci zápas v jarnej časti Fortuna ligy v pondelok 26. februára 2018 o 15:30, keď na svojom štadióne privíta Nitru.

Pod Čebraťom pôjde o nesmierne dôležitý duel. Pred nami sú už len posledné dve kolá základnej časti a Ruža sa krátko pred rozdelením súťaže na dve šesťčlenné skupiny nachádza na piatej pozícii so ziskom 31 bodov, pričom hostia z Nitry sú na siedmej priečke a majú len o dva body menej. V sobotu si preto nesmieme dovoliť zaváhanie a budeme potrebovať podporu každého z vás!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, do ktorého je vstupné pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Študenti Pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku majú do uvedených sektorov vstupné v cene 2,50 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku a teplý čajík.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 14:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK