14.3.2018

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V sobotu 17. marca 2018 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas druhého kola nadstavbovej časti Fortuna ligy s Trenčínom.

Ruža vstúpila do nadstavbovej časti minulý víkend na pôde Dunajskej Stredy. Duel do veľkej miery ovplyvnila nesprávne udelená červená karta Matúšovi Macíkovi a naši hráči prehrali 0:3. Následne si v utorok napravili chuť, keď zvíťazili v Poprade 2:0 a postúpili do semifinále Slovnaft Cupu.

Veríme, že toto víťazstvo bude pre mužstvo vzpruhou aj do ligových súbojov. Už v sobotu doma privítame Trenčín, ktorý sa nachádza na piatej pozícii a strácame naň tri body. Pokiaľ sa chceme v nadstavbovej tabuľke pozerať po iných pozíciách ako je posledné šieste miesto, nutne musíme vyhrať, k čomu potrebujeme podporu každého z vás!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, do ktorého je vstupné pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku a teplý čajík.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 15:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK