12.4.2018

Adam Matoš dal gól za SR “16“

Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov odohrala v dňoch 10. a 12. apríla 2018 dve prípravné stretnutia vo Švajčiarsku s tamojším výberom.

Futbalisti spod Tatier v prvom súboji podľahli svojmu súperovi 1:7. Celé stretnutie odchytal Nicolas Ján Čillík a plný čas absolvoval na trávniku aj Adrián Sivoň. Tomáš Kubík hral do 65., Samuel Varga do 55. a Alexander Selecký do 41. minúty. Adam Matoš prišiel do hry v 65. minúte.

V odvetnom zápase mladí Slováci prehrali s rovesníkmi zo Švajčiarska 1:5. Alexander Selecký odohral celé stretnutie, Adam Matoš hral do 56. minúty a dve minúty po polhodine hry sa postaral o jediný gól Slovenska. Tomáš Kubík prišiel do hry v 70. minúte.

Prvý zápas:

Švajčiarsko “16“ - Slovensko “16“ 7:1 (3:0)
Góly: 33. Brnic, 37. Sambasivam, 40, 51. a 63. Zivkovic, 64. Eberhard, 79. Loosli - 63. Nebyla