19.4.2018

SR “18“: Čisté konto Ivana Krajčírika a gól Alexa Holuba

Slovenská „osemnástka“ odohrala počas tohto týždňa v Slovinsku dve stretnutia s tamojším reprezentačným výberom.

Do prvého súboja zasiahli všetci traja nominovaní ružomberskí futbalisti, ktorí nám spravili veľkú radosť. Ivan Krajčírik odchytal celý duel a udržal čisté konto. Rovnako celý zápas odohral aj Alex Holub, ktorý v 72. minúte otvoril skóre a Slovensko vyhralo 2:0. Tretí zástupca nášho klubu Matúš Kmeť hral do 62. minúty.

Druhé stretnutie sa skončilo tesnou prehrou 1:2. Aj v tomto zápase absolvoval na trávniku plný počet minút Alex Holub a Matúš Kmeť prišiel do hry v 57. minúte. Do druhého duelu nezasiahol Ivan Krajčírik, keď v bráne dostal priestor Martin Trnovský zo Slovana Bratislava.