4.5.2018

Preview: Bolo by dobré zlomiť nepriaznivú bilanciu

V sobotu 5. mája 2018 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 8. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy so Slovanom Bratislava. Pred stretnutím sme sa rozprávali s hlavným trénerom nášho A mužstva Norbertom Hrnčárom.

V utorok odohrali Ružomberčania v Trnave finále Slovnaft Cupu, v ktorom podľahli Slovanu Bratislava 1:3. V predzápasovom rozhovore som hovoril o našich snoch a túžbach, ktoré nám v tom finále nevyšli. Slovan získal Pohár. My sme boli smutní a sklamaní, ale život ide ďalej a my sa musíme sústrediť na ligovú súťaž,“ povedal šéf ružomberského realizačného tímu.

Po finále Slovnaft Cupu si Ruža opäť zmeria sily so Slovanom Bratislava. Zatiaľ čo Liptáci sa s 37 bodmi nachádzajú na 6. pozícii a na 5. Trenčín strácajú osem bodov, Belasí majú 53 bodov, sú na bronzovej priečke, strácajú jediný bod na 2. Dunajskú Stredu a pred 4. Žilinou majú šesťbodový náskok. Ak zarátame aj pohárové finále, mužstvo spod Čebraťa vo všetkých štyroch doterajších tohtosezónnych vzájomných súbojoch prehralo so Slovanom. Bolo by dobré tú bilanciu zlomiť a zaznamenať v tomto zápase víťazstvo,“ skonštatoval Norbert Hrnčár.

Do sobotného zápasu nebudú môcť zasiahnuť traja futbalisti – obranca Dominik Kružliak, stredopoliar Matej Kochan a útočník Nermin Haskić.

Zápas sledujeme naživo!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK