16.5.2018

Bezpečnostné opatrenia na zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 19. mája 2018 od 17:00 hod. do 19:00 hod., odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 10. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy sezóny 2017/2018 s klubom FC DAC 1904 Dunajská Streda. Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 14. mája 2018 prijala nasledovné opatrenia:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov uzavretý:
- Držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.
- Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

• Bude vydaný zákaz státia na Športovej ulici prenosnými dopravnými značkami a bude uzavretá Makovického ulica prenosnými dopravnými značkami od kruhového objazdu pri hoteli „A-čko“ až po križovatku so športovou ulicou.

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

• MFK z bezpečnostných dôvodov pozastaví predaj vstupeniek do prvých radov oboch tribún.
Po skončení stretnutia hlásateľ upozorní divákov, že na odchod nemôžu použiť domáci diváci východ na Makovického ulicu.

• BK sa uzniesla, že v rámci dodržiavania verejného poriadku nebudú fanúšikovia FC DAC 1904 Dunajská Streda vpustení na zápas inými vstupmi ako vstupom do sektoru hostí.

• Zápas 10. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy ročníka 2017/2018 medzi MFK Ružomberok a FC DAC Dunajská Streda je klasifikovaný ako rizikový zápas.

• MFK Ružomberok na daný zápas zastavil on-line predaj vstupeniek.

Za pochopenie ďakujeme!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK