16.8.2018

Štyria naši futbalisti hrali za SR "19"

Slovenská „devätnástka“ odohrala v dňoch 14. a 16. augusta 2018 prípravné zápasy s Kuvajtom a Saudskou Arábiou. Dres reprezentačného výberu si obliekli štyria naši hráči.

V prvom súboji vyhrali mladí futbalisti spod Tatier nad Kuvajtom 2:0, keď sa po zmene strán postarali o góly Trenčania Jakub Kadák a Marián Pišoja. Od začiatku nastúpili traja ružomberskí futbalisti. Alex Holub a Timotej Múdry odohrali prvý polčas a plný počet minút si na trávniku pripísal Matúš Kmeť, ktorý mal na ramene kapitánsku pásku.

V druhom stretnutí naši reprezentanti prehrali so Saudskou Arábiou 0:1. Brankár Ivan Krajčírik odchytal celé stretnutie, Alex Holub a Matúš Kmeť odohrali prvý polčas a Timotej Múdry prišiel do hry v 69. minúte.

Prvý zápas:

Slovensko “19“ - Kuvajt “19“ 2:0 (0:0)
Góly:
54. Kadák, 65. Pišoja
Alex Holub a Timotej Múdry hrali prvý polčas, Matúš Kmeť odohral celé stretnutie.

Druhý zápas:

Saudská Arábia “19“ - Slovensko “19“ 1:0 (1:0)
Gól:
38. Kozák vl.

Ivan Krajčírik odchytal celé stretnutie, Alex Holub a Matúš Kmeť odohrali prvý polčas, Timotej Múdry hral od 69. minúty.

Zdroj: futbalsfz.sk