V prvom tohtosezónnom vydaní tradičnej ankety, v ktorej je tentokrát spojený júl aj august do jedného hlasovania, má zastúpenie aj náš klub. Medzi nominovanými gólmi nechýba nekompromisné zakončenie Kristiho Qoseho, ktorým poslal Ružu do vedenia v stretnutí s Trenčínom a Liptáci napokon zvíťazili 4:1.

V doteraz poslednom hlasovaní sa tešil z celkového prvenstva gól Petra Gal Andrezlyho taktiež do trenčianskej siete. Či zvíťazí aj zakončenie Kristiho Qoseho, rozhodnú vaše hlasy. Gólu ružomberského futbalistu konkurujú ďalšie utešené presné zásahy. Postarali sa o ne Kristopher Vida z Dunajskej Stredy, Dawid Kurminowski z Michaloviec, Mitch Apau zo Slovana Bratislava a Andrej Fábry z Nitry.

Vyberte svojím hlasom najkrajší gól mesiaca a zapojte sa do súťaže, v ktorej máte možnosť získať kredity v hodnote 50, 30 a 20 eur od stávkovej spoločnosti Fortuna.

Ako hlasovať?

Na stránke http://www.fortunaliga.sk/gol-mesiaca si pozriete päť nominovaných gólov za daný mesiac a zahlasujete za ten (podľa vás) najkrajší. Hlasovanie v ankete umožňuje každému udeliť za daný mesiac iba jeden hlas. Anketa sa končí v stredu 12. septembra 2018 o 23:59.

Hlasovať môžete TU!

Foto: Rudolf Maškurica

ZDIEĽAJ ČLÁNOK