14.11.2018

O titul Hráč mesiaca sa uchádza aj Peter Gal Andrezly

Náš klub má zastúpenie aj v októbrovom vydaní ankety Hráč mesiaca Fortuna ligy, kde bol na základe najlepších štatistických ukazovateľov nominovaný Peter Gal Andrezly. Ružomberský stredopoliar v uplynulom mesiaci skóroval v stretnutiach s Nitrou a Trenčínom a v súboji s mužstvom spod Zobora si pripísal aj gólovú asistenciu.

V ankete zohráva významnú úlohu hlasovanie fanúšikov, prebiehajúce do nedele 18. novembra 2018. Hráča mesiaca môžete vybrať aj vy na stránke https://hracmesiaca.zoznam.sk/. Na základe hlasovania získajú hráči od 11 po 1 bod. O konečnom poradí taktiež rozhoduje aj odborná porota, pričom každý z jej členov má pre svoju najlepšiu trojicu k dispozícii päť, tri a jeden bod. Po sčítaní bodov od fanúšikov a odbornej poroty, bude vyhlásený Hráč mesiaca.

O vaše hlasy sa uchádzajú:

Martin Chudý (FC Spartak Trnava), Eric Davis (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Jose Carrillo (MFK Zemplín Michalovce), Kenan Bajrić (ŠK Slovan Bratislava), Moha (ŠK Slovan Bratislava), PETER GAL ANDREZLY (MFK RUŽOMBEROK), Zsolt Kalmár (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Miroslav Káčer (MŠK Žilina), Róbert Boženík (MŠK Žilina), Vakoun Bayo (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Andraž Šporar (ŠK Slovan Bratislava)

Hlasovať môžete TU!

Foto: Rudolf Maškurica

ZDIEĽAJ ČLÁNOK