27.11.2018

Bezpečnostné opatrenia na zápas so Spartakom Trnava

V nedeľu 2. decembra 2018 od 14:00 hod. do 16:00 hod. odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 17. kola Fortuna ligy sezóny 2018/2019 s klubom FC Spartak Trnava. Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 26. novembra 2018 prijala nasledovné opatrenia:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B, vrátane predaja vstupeniek, pre domácich fanúšikov uzavretý!
- Držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.
- Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión MFK Ružomberok pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

Parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené!

• Bude vydaný zákaz státia na Vajanského ulici od Športovej ulice vyznačený prenosnými dopravnými značkami.

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

• Po skončení stretnutia nemôžu použiť domáci diváci na odchod východ od Makovického ulice.

Za pochopenie ďakujeme!
ZDIEĽAJ ČLÁNOK