22.12.2018

Matúš Macík: „Sviatky strávim v kruhu najbližších“

Najkrajšie sviatky v roku sa nezadržateľne blížia a tak nás zaujímalo, ako ich bude prežívať náš brankár Matúš Macík.

S kým bude tráviť Vianoce strážca ružomberskej svätyne? Sviatky strávim v kruhu najbližších doma s rodinou, s bratmi, rodičmi a priateľkou. To je najviac čo by som chcel, stráviť sviatky v kruhu najbližších,“ povedal gólman tímu spod Čebraťa a prezradil aj štedrovečerné menu: Klasická kapustnica, rezeň, šalát, ryba a tieto klasické štedrovečerné tradičné jedlá ako väčšina Liptákov.“

Pre Vianoce je typický aj rok čo rok opakujúci sa televízny program. Čo bude sledovať náš brankár? Skôr klasické rozprávky, čo už dlhšiu dobu idú, tak sa na to veľmi teším. Každý rok ich pozerám dookola a navodia mi veľmi príjemnú sviatočnú atmosféru,“ povedal Matúš Macík, pričom z rozprávok sa mu najviac páči Princezna ze mlejna.

Ktorý darček doteraz najviac potešil 25-ročného gólmana? Každý darček bol v niečom inom výnimočný, takže každý darček som bral ako najlepší. Nemám žiadny, ktorý by som dáko vypichol,“ zamyslel sa brankár, ktorý v piatich jesenných ligových dueloch udržal čisté konto.

Neodmysliteľnou súčasťou nášho klubu sú fanúšikovia. Čo im želá takmer dva metre vysoký futbalista?Prajem všetko najlepšie do nového roka, pekné sviatky v kruhu najbližších. Aby všetci boli šťastní, aby si užili sviatky v hojnosti a aby ich chodilo na naše domáce zápasy čo najviac,“ dodal na záver Matúš Macík.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK