29.1.2019

Podporili sme dorastenecký turnaj v Partizánskom

V sobotu 26. januára 2019 sa v Partizánskom konal tretí ročník turnaja určeného pre starší dorast U19. Zatiaľ čo v predchádzajúcich ročníkoch mal osem účastníkov, tentokrát na sympatickom podujatí štartovalo desať tímov a turnaj dostal nové pomenovanie Memoriál Emila Mrázika.

V Partizánskom si tak pripomenuli úžasného človeka Emila Mrázika, ktorého život bol výrazne previazaný s futbalom. Pískal 3. ligu, bol delegátom a posledné roky života sa venoval futbalu v Šimonovanoch, hlavne mládeži. Podujatie sa hralo vo výbornej atmosfére. Turnaj mal hladký priebeh, diváci videli veľa pekných futbalových akcií a krásnych gólov, ale aj krásnych brankárskych zákrokov, či individuálnych akcií. Každé jedno mužstvo bojovalo od začiatku až do konca, nech bol výsledok akýkoľvek,“ uviedol organizátor turnaja Štefan Bilas ml.

Keďže nášmu klubu je blízky aktívny životný štýl mladých ľudí a aj práca s mládežníkmi, rozhodli sme sa turnaj podporiť cenou pre najužitočnejšieho hráča, ktorý dostal klubové tričko a šál z najnovšej edície. „Chcem sa poďakovať klubu MFK Ružomberok za cenu pre najužitočnejšieho hráča, Tomášovi Vestenickému za dres pre najlepšieho strelca, Michalovi Škvarkovi za dres pre najlepšieho hráča a Igorovi Šemrincovi za dres pre najlepšieho brankára,“ dodal organizátor Memoriálu Emila Mrázika.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK