7.2.2019

Podporili sme ples v Černovej

V sobotu 26. januára 2019 sa v kultúrnom dome v Černovej konal druhý ročník Černovského mládežníckeho plesu organizovaného študentmi, ktorých zámerom je aby sa mladí ľudia stretávali aj na kultúrnych akciách v komunite svojich miest a obcí.

Organizátori plesu zároveň ukázali, že zabaviť sa dá aj slušne a elegantne. Podujatie s bohatým a rozmanitým programom sa tešilo veľkému záujmu, keď sa ho zúčastnilo 128 ľudí a kapacita kultúrneho domu bola naplnená. „Ples ako jedna z organizátorov hodnotím ako veľmi dobrú akciu pre mladých, kde sa mohli zabávať počas plesovej sezóny do skorých ranných hodín vo svojej obci, so svojimi priateľmi a susedmi, spolužiakmi z lokálnej školy. Tešilo ma, keď som videla ako sa mladí bavia a ako zožalo úspech všetko, čo sme si pre nich pripravili. Do budúcich rokov preto isto plánujeme ďalšie ročníky aby sme aj takto budovali v Černovej miesto pre mladých ľudí,“ povedala organizátorka podujatia Natália Nováková.

Klub MFK Ružomberok, tak ako viacerí ďalší sponzori, prispel cenou do tomboly. Výherkyňa si domov odniesla klubové suveníry z fanshopu – šál a šiltovku. Veríme, že aj my sme prispeli k vydarenej akcii.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK