26.3.2019

Zinedin Mustedanagić dvakrát skóroval za Bosnu a Hercegovinu “21“

Výber Bosny a Hercegoviny do dvadsaťjeden rokov vstúpil v utorok 26. marca 2019 do kvalifikácie o postup na Majstrovstvá Európy domácim súbojom s Moldavskom. V základnej zostave sa nachádzal aj stredopoliar Zinedin Mustedanagić, hosťujúci v Ružomberku.

Skóre stretnutia otvoril Besim Šerbečić, ktorý poslal Bosnu a Hercegovinu do vedenia 1:0. Minútu pred koncom úvodného dejstva sa zapísal do streleckej listiny Zinedin Mustedanagić, keď zvýšil domáci náskok na 2:0. Náš futbalista skóroval aj desať minút po zmene strán a vďaka jeho druhému presnému zásahu v stretnutí vyhrávala Bosna a Hercegovina rozdielom troch gólov. V 73. minúte Marijan Ćavar uzavrel skóre stretnutia na konečných 4:0.

Mladému perspektívnemu stredopoliarovi Zinedinovi Mustedanagićovi, ktorý hral do 82. minúty a dvakrát skóroval, gratulujeme k úspešnému reprezentačnému štartu!