27.3.2019

Pozývame vás na domáci zápas so Žilinou

V sobotu 30. marca 2019 o 15:30 odohrá Ružomberok domáci zápas druhého kola nadstavbovej časti Fortuna ligy so Žilinou.

Ruža vstúpila do nadstavby remízou na Žitnom ostrove 1:1 a naďalej sa nachádza na štvrtej priečke. Na svojho posledného súpera, 3. Dunajskú Stredu, strácame osem bodov a od druhej Žiliny, ktorú v sobotu privítame na našom štadióne, nás delí desať bodov. V krajskom derby preto potrebujeme bodovať naplno a znížiť stratu na vyššie pozície. Veríme, že v hľadisku sa opäť môžeme spoľahnúť na vašu výbornú podporu!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 €, ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

• Fanúšikovia sa môžu tešiť na obľúbený sobotný svet, pretože po futbalovom stretnutí hrajú doma aj basketbalistky, ktoré v semifinálovom zápase o 18:30 v ŠH Koniareň privítajú Šamorín.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 14:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK