1.5.2019

Pozývame vás na domáci zápas so Slovanom Bratislava

V nedeľu 5. mája 2019 o 15:00 odohrá Ružomberok domáci zápas siedmeho kola nadstavbovej časti Fortuna ligy so Slovanom Bratislava.

Ruža sa po víťazstve nad Sereďou priblížila tretej Žiline na rozdiel jediného bodu. Medailová pozícia je na dosah, no pokiaľ o ňu chceme naďalej bojovať, nemôžeme pripustiť zaváhanie. Najbližšie doma privítame Slovan Bratislava a veríme, že aj s vašou podporou z hľadiska získame ďalšie nesmierne dôležité tri body!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 €, ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Cez polčasovú prestávku je pre fanúšikov pripravená súťaž 20-tisícový strelec, ktorú prinášajú stávková kancelária Fortuna SK a Únia ligových klubov. Pravidlá súťaže nájdete TU.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 13:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK