13.5.2019

Spravme spolu posledný krok do pohárovej Európy!

Futbalový klub MFK Ružomberok spustil prostredníctvom spoločnosti TICKETMEDIA online predpredaj vstupeniek na domáci zápas deviateho kola nadstavbovej časti Fortuna ligy s Dunajskou Stredou, ktorý sa odohrá v sobotu 18. mája 2019 o 17:00.

Ruža má v súboji s Dunajskou Stredou šancu rozhodnúť o zisku ligového bronzu a zároveň si zabezpečiť miestenku v pohárovej Európe. Veríme, že k naplneniu cieľa nám pomôže aj výrazná podpora z hľadiska a pre každého kto nám príde pomôcť, máme pripravenú odmenu. V prípade, ak postúpime do Európskej ligy, budú mať predkupné právo na kúpu vstupeniek na domáci zápas úvodného predkola všetci fanúšikovia, ktorí sa fyzicky zúčastnia nášho sobotného duelu s Dunajskou Stredou a preukážu sa použitou vstupenkou z domácich sektorov z daného stretnutia 9. kola nadstavbovej časti Fortuna ligyUkrátení nezostanú ani vlastníci permanentných vstupeniek, ktorí dostanú vstupenku na zápas s Dunajskou Stredou po prejdení turniketmi v areáli ružomberského štadióna.

Vstupenky v základnej cene 5 €, ako aj zľavnené vstupenky pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC v cene 3 €, si môžete kúpiť už teraz TU, prípadne prostredníctvom kamennej predajnej siete GGT TABAK PRESS, ktorá má priamo v Ružomberku predajné miesta v obchodných reťazcoch Tesco a Kaufland, na železničnej a autobusovej stanici a v okolí Ružomberka sú to napríklad: Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok.

Vstupenky do sektoru G na východnej tribúne, určeného pre domácich fanúšikov s klubovými suvenírmi, je možné kúpiť len v pokladniach pri vstupoch do areálu ružomberského štadióna, ktoré budú otvorené v sobotu od 15:30 do 60. minúty zápasu. V rovnakom čase v pokladniach budú mať možnosť vyzdvihnúť si lístok aj diváci s nárokom na voľný vstup. Cenník vstupeniek nájdete TU.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK