7.8.2019

Pozývame vás na domáci zápas so Žilinou

V sobotu 10. augusta 2019 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas štvrtého kola Fortuna ligy so Žilinou.

Po zaváhaní s nováčikom z Pohronia nás čaká už túto sobotu ďalší duel na ružomberskom štadióne. Tentokrát privítame v novej sezóne zatiaľ stopercentnú Žilinu a spravíme všetko preto, aby sme v krajskom derby odčinili prehru z uplynulého kola. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete svojimi hlasivkami!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 € ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Cez polčasovú prestávku je pre fanúšikov pripravená súťaž 20-tisícový strelec, ktorú prinášajú stávková kancelária Fortuna SK a Únia ligových klubov. Pravidlá súťaže nájdete TU.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 16:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

PS: Na druhý deň, v nedeľu 11. augusta 2019 o 10:30, B mužstvo doma privíta zatiaľ stopercentnú Dubnicu a taktiež bude potrebovať vašu podporu. Na tento duel bude otvorená východná tribúna. Vstupné na zápas je v základnej cene 3 € a pre dôchodcov, ako aj študentov s platným preukazom ISIC 2 €. Voľný vstup majú deti do 10 rokov v sprievode osoby so zakúpenou vstupenkou resp. permanentkou, držitelia preukazu ZŤP a Janského plakety (striebornej, zlatej a diamantovej) a mamičky s kočíkmi (do bezbariérového sektoru pri východnej tribúne) a členovia OZ Ružomberčan s členskou kartou. Návštevníci štadióna s nárokom na bezplatný vstup si taktiež musia v pokladni vyzdvihnúť vstupenku v nulovej hodnote, nakoľko všetky miesta sú na sedenie. Pokladne sú otvorené vždy hodinu pred začiatkom stretnutia. Voľný vstup majú taktiež aj držitelia permanentných vstupeniek na domáce zápasy Fortuna ligy, ktoré sa predávajú každý pondelok, stredu a piatok od 10:00 do 14:00 na ekonomickom oddelení MFK Ružomberok na východnej tribúne (pod sektorom G) v cene 55€.

Tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK