1.10.2019

Bezpečnostné opatrenia na zápas so Slovanom Bratislava

V nedeľu 6. októbra 2019 od 18:00 hod. do 20:00 hod. odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 11. kola Fortuna ligy sezóny 2019/2020 s klubom ŠK Slovan Bratislava. Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 30. septembra 2019 prijala nasledovné opatrenia:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B, vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov, uzavretý!

- Držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.

- Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión MFK Ružomberok pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

Parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené!

• Bude vydaný zákaz státia na Vajanského ulici od Športovej ulice vyznačený prenosnými dopravnými značkami.

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

• Po skončení stretnutia nemôžu použiť domáci diváci na odchod, východ od Makovického ulice.

Za pochopenie ďakujeme!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK