2.10.2019

Pozývame vás na domáci zápas so Slovanom Bratislava

V nedeľu 6. októbra 2019 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas jedenásteho kola Fortuna ligy so Slovanom Bratislava.

Po úspešných vonkajších súbojoch, keď naše mužstvo zvíťazilo v Dunajskej Strede, postúpilo v Slovnaft Cupe cez Kalšu, odviezlo tri body z Michaloviec a v tabuľke poskočilo na siedmu pozíciu sa Ruža v nedeľu predstaví na svojom štadióne. Na zverencov trénera Jána Haspru ale nečaká nič ľahké – súboj s úradujúcim majstrom Slovanom Bratislava, ktorý predvádza pekné výkony v Európskej lige a vo Fortuna lige zatiaľ iba raz schádzal z trávnika bez bodového zisku. Hráči preto budú opäť potrebovať vašu mohutnú podporu z hľadiska!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 € ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Pre fanúšikov sme pripravili súťaž o vstupenky. Do súťaže sa môžete zapojiť do piatku do 20:00 na sociálnej sieti Facebook TU, prípadne na sociálnej sieti Twitter TU. Na troch výhercov čakajú vstupenky podľa ich výberu.

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 16:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK