23.10.2019

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V sobotu 26. októbra 2019 o 16:00 odohrá Ružomberok domáci zápas trinásteho kola Fortuna ligy s Trenčínom.

Vďaka víťazstvu v Nitre 2:1 sa Ruža so šestnástimi bodmi posunula v ligovej tabuľke na piatu pozíciu. Najbližšie doma privíta hostí z Trenčína, ktorí doteraz získali o tri body menej a nachádzajú sa na deviatom mieste. V boji o ďalšie dôležité ligové body budeme opäť potrebovať vašu podporu z hľadiska.

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 € ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Pre fanúšikov sme pripravili súťaž o vstupenky na sobotný zápas Áčka. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtku do 20:00 na sociálnej sieti Facebook TU, prípadne na sociálnej sieti Twitter TU. Vstupenky čakajú na troch výhercov.

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

• V ten istý deň môžete podporiť aj ružomberské basketbalistky, ktoré v sobotu o 18:45 doma privítajú Piešťany.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 14:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

PS: Na druhý deň, v nedeľu 27. októbra 2019 o 10:30, B mužstvo doma privíta Skalicu a taktiež bude potrebovať vašu podporu. Na tento duel bude otvorená východná tribúna. Vstupné na zápas je v základnej cene 3 € a pre dôchodcov, ako aj študentov s platným preukazom ISIC 2 €. Voľný vstup majú deti do 10 rokov v sprievode osoby so zakúpenou vstupenkou resp. permanentkou, držitelia preukazu ZŤP a Janského plakety (striebornej, zlatej a diamantovej), mamičky s kočíkmi (do bezbariérového sektoru pri východnej tribúne) a členovia OZ Ružomberčan s členskou kartou. Návštevníci štadióna s nárokom na bezplatný vstup si taktiež musia v pokladni vyzdvihnúť vstupenku v nulovej hodnote, nakoľko všetky miesta sú na sedenie. Pokladne sú otvorené vždy hodinu pred začiatkom stretnutia. Voľný vstup majú taktiež aj držitelia permanentných vstupeniek na domáce zápasy Fortuna ligy. Držitelia permanentných vstupeniek na západnú tribúnu dostanú pri vstupe na východnú tribúnu vstupenky v nulovej hodnote.

Tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK