4.12.2019

Pozývame vás na domáci zápas so Zlatými Moravcami

V sobotu 7. decembra 2019 o 14:00 odohrá Ružomberok domáci zápas osemnásteho kola Fortuna ligy so Zlatými Moravcami.

Ruža sa pred posledným jesenným kolom naďalej nachádza v ligovej tabuľke s 24 bodmi na štvrtej pozícii. Pokiaľ však chce zimovať na tejto priečke, musí na svojom trávniku zdolať momentálne šieste Zlaté Moravce, ktoré doteraz získali len o dva body menej. Veríme, že aj tentokrát sa hráči budú môcť spoľahnúť na vašu podporu z tribún!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 € ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Pre fanúšikov sme opäť pripravili súťaž o vstupenky na sobotný zápas. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtku do 20:00 na sociálnej sieti Facebook TU, prípadne na sociálnej sieti Twitter TU. Vstupenky čakajú na troch výhercov.

• Posledné jesenné kolo bude venované kampani Fortuna liga hrá fér odsudzujúcej korupciu v športe. Vrámci kampane si pred sobotným stretnutím kapitáni obidvoch mužstiev navzájom vymenia kapitánske pásky.

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 12:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK