19.12.2019

Vianočná súťaž o podpísaný dres Martina Regáliho

Počas jesennej časti sme pre vás pripravili viaceré súťaže o vstupenky na naše domáce zápasy a pokračujeme aj cez Vianoce. Teraz sme prichystali súťaž o podpísaný dres Martina Regáliho.

Doteraz mali úlohy vedomostný charakter, keď fanúšikovia museli neraz poriadne namáhať mozgové závity a súťažiacich so správnymi odpoveďami vyžreboval hráč, ktorého sa týkala položená otázka. Na Vianoce to bude inak. Súťaž sa bude týkať vašej kreativity a o víťazovi rozhodnú naši priaznivci.

Na zapojenie sa do súťaže stačí nezabúdať na MFK Ružomberok ani v sviatočnom období a spraviť si doma vianočnú výzdobu, ktorá bude súvisieť s ružomberským futbalom. Potom už stačí len poslať fotku svojej vianočnej výzdoby do komentára k súťažnému obrázku na facebookovej stránke klubu TU. Autor fotky, ktorá získa od ostatných fanúšikov najviac „páči sa mi to“ do 3. januára 2020 do 10:00 sa stane víťazom podpísaného dresu Martina Regáliho.

Kreativite sa medze nekladú. Vyhradzujeme si však právo vyradiť zo súťaže príspevky, ktoré sa nebudú týkať ružomberského futbalu, prípadne budú mať nevhodný obsah.

Tešíme sa na vaše fotky!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK