20.12.2019

Marek Zsigmund: „Darčekom je pre mňa to, že môžem byť s rodinou“

Už čoskoro sa začnú najkrajšie sviatky v roku. Čakanie na Vianoce vám už tradične každý deň skrátime rozhovormi s hráčmi a členmi realizačného tímu A mužstva. Ako prvý sa s nami podelí o svoje vianočné plány stredopoliar Marek Zsigmund.

22-ročný futbalista prežíva zaujímavý rok, keď bol najskôr pri postupe B mužstva do druhej najvyššej súťaže a v aktuálnej sezóne sa postupne prepracoval do základnej zostavy A mužstva. Ako bude ružomberský odchovanec tráviť vianočné sviatky? „Klasicky s rodinou, so starkou, s maminou. Dáme si šalát, kapra. Užijeme si vianočnú pohodu a voľno, ktoré máme,“ prezradil hráč obliekajúci dres s číslom dvadsaťštyri.

Pred sviatkami sa vždy hráčov a trénerov pýtame na to, ktoré rok čo rok sa opakujúce televízne programy by fanúšikom odporučili. V tomto prípade sme však nedostali žiadny typ na obľúbený vianočný film, prípadne rozprávku. „Priznám sa, že televízor moc nepozerám. Skôr prevraciam očami, keď mama každý rok pozerá to isté,“ s úsmevom povedal Marek Zsigmund.

Aký darček by najviac potešil ružomberského stredopoliara? „Teraz si už darčeky veľmi nedávame. Predsa len máme svoj vek. Skôr sa snažíme potešiť starších členov rodiny a pomôcť im. Pre mňa je skôr darčekom to, že môžem byť s rodinou,“ povedal odchovanec klubu spod Čebraťa.

Po Vianociach nasleduje Silvester a nový rok 2020. Čo praje náš futbalista ružomberským priaznivcom? „Fanúšikom prajem hlavne aby boli zdraví, lebo zdravie je to najdôležitejšie a samozrejme k tomu aj šťastie a veľa pozitívnej energie,“ zaželal fanúšikom do nového roka Marek Zsigmund.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK