13.2.2020

Kristi Qose odchádza do Karvinej

Na základe dohody medzi predstaviteľmi obidvoch klubov, prestupuje 24-ročný stredopoliar Kristi Qose do klubu z najvyššej českej súťaže MFK Karviná.

Albánsky reprezentant Kristi Qose prišiel pod Čebrať v lete 2017 z Michaloviec a krátko po svojom príchode zasiahol do náročných súbojov v pohárovej Európe. Na sympatickom ťažení Liptákov na medzinárodnej scéne sa navyše podieľal aj gólom, keď po rohovom kope Dalibora Takáča hlavou rozvlnil sieť v odvetnom súboji druhého predkola Európskej ligy na pôde nórskeho klubu SK Brann Bergen.

Šikovný stredopoliar bol naďalej stabilnou súčasťou základnej zostavy ružomberského seniorského mužstva. Predstavitelia klubu mali veľký záujem o jeho ďalšie pôsobenie v Ružomberku. Žiaľ napriek viacerým rokovaniam a na pomery slovenského ligového futbalu nadštandardným ponukám na predĺženie kontraktu sa rozhodol nepokračovať pod Čebraťom.

Kristimu Qosemu ďakujeme za prácu, ktorú odviedol v oranžovom drese a prajeme mu veľa úspechov v ďalšej kariére, ako aj v osobnom živote!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK