17.2.2020

Výsledky mládežníckych tímov

Počas minulého týždňa naši mládežníci pokračovali v príprave na jarnú časť. Prípravkári hájili klubové farby na turnaji v Poľsku.

Prípravné zápasy

1. FC Slovácko U19 – MFK Ružomberok U19 1:2 (1:1)
Góly RK:
Svetlošák 2

MFK Ružomberok U16 – MFK Karviná U16 10:1 (4:0)
Góly RK:
Rusko 3, Jokel 3, Medvecký, Nehila, Klučár, Bartoš

Miroslav Latiak (tréner MFK Ružomberok U16): Tak ako poctivo chlapci pristupujú k tréningovému procesu, tak pristúpili aj k zápasu. Počas celého zápasu sme na ihrisku dominovali. Hrali sme rýchly, kombinačný futbal v útočnej fáze. Agresívne v defenzívnej fáze, kde sme po zisku lopty prepínali do útoku. Z toho pramenilo množstvo vypracovaných gólových príležitosti a desať gólov v sieti súpera. Chalanov chcem pochváliť za predvedený výkon.“

Ženy: MŠK Žilina – MFK Ružomberok – Ľubochňa 4:3
Góly:
Droppová 3

Prípravky U11 a U10 sa zúčastnili na turnaji v Poľsku

Dve najstaršie ružomberské prípravky U11 a U10 sa počas víkendu predstavili na medzinárodnom turnaji v Jastrzebí, kde si zahrali s viacerými prevažne poľskými tímami. Obidve družstvá si zmerali sily s rovesníkmi z klubov GKS Jastrzebie I a II, Górnik Zabrze, RKP ROW Rybnik a Naprzód Rydultowy. Okrem týchto súperov hrala U11 ešte s tímami Rekord Bielsko Biala a Concordia Knurów. U10 s poľským tímom Odra Centrum Wodzislaw Slaski a českým klubom MFK Karviná.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK