19.2.2020

Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 22. februára 2020 o 14:00 odohrá Ružomberok domáci zápas dvadsiateho kola Fortuna ligy s Dunajskou Stredou.

Ruža vstúpila do jarnej časti v Zlatých Moravciach, kde remizovala so Sereďou 2:2. So ziskom 26 bodov jej naďalej patrí štvrtá pozícia, no tri kolá pred koncom základnej časti má pred siedmou priečkou, ktorá momentálne patrí Zlatým Moravciam, len trojbodový náskok. V domácom súboji s treťou Dunajskou Stredou potrebuje zabrať naplno a preto veríme, že prídete podporiť našich hráčov v čo najväčšom počte.

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 € ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Pre fanúšikov sme pripravili súťaž o vstupenky na sobotný zápas. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtku do 20:00 na sociálnej sieti Facebook TU, prípadne na sociálnej sieti Twitter TU. Vstupenky čakajú na troch výhercov.

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu, prípadne využili možnosť online predpredaja. Pokladne budú otvorené už od 12:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK