22.6.2020

Informácie pre fanúšikov pred domáci zápasom s Dunajskou Stredou

V stredu 24. júna 2020 o 18:00 odohrá Ružomberok domácu odvetu semifinále Slovnaft Cupu s Dunajskou Stredou.

Na základe platných nariadení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky môže byť na štadióne prítomných len 500 osôb vrátane hráčov obidvoch mužstiev, členov realizačných tímov, rozhodcov, delegátov, podávačov lôpt, usporiadateľov, zástupcov médií, ostatných zamestnancov a predstaviteľov obidvoch klubov. Z tohto dôvodu nebude prebiehať predaj vstupeniek na pohárové stretnutie s Dunajskou Stredou a na štadión budú pustení len ľudia s platnou permanentkou a to len do naplnenia povolenej kapacity. Otvorená bude len východná tribúna a vstupné brány na túto tribúnu budú otvorené v deň zápasu od 16:30 hod.

Každý divák si musí pri vstupe vydezinfikovať ruky pripraveným dezinfekčným prostriedkom. Musí mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šatkou alebo šálom. Na tribúne je taktiež nutné, aby každého účastníka stretnutia delilo od ostatných osôb z každej strany minimálne jedno voľné sedadlo, okrem osôb žijúcich v jednej domácnosti, ktoré môžu sedieť pri sebe.

S potešením sme prijali informáciu, že od 1. júla 2020 bude možné za dodržania opatrení naplniť 50% kapacity štadióna a tým pádom už budeme môcť umožniť vstup na zápasy podstatne vyššiemu počtu divákov. Pohárová odveta s Dunajskou Stredou sa ale hrá ešte v júni a tak pre usporiadanie tohto zápasu platia pravidlá ÚVZ SR, ktoré sa vzťahujú na júnové podujatia.

Všetkým našim fanúšikom ďakujeme za pochopenie a dodržiavanie prijatých opatrení!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK