20.7.2020

Výsledky mládežníckych tímov

Počas minulého týždňa odohrali dorastenci, ženy, dorastenky aj žiačky prípravné zápasy. Výbery U19, U17, ženy a WU19 sa tešili z víťazstiev, U16 a žiačky remizovali.

U19 MFK Ružomberok – FC Fastav Zlín 5:2

Fotogalériu zo zápasu nájdete TU.

U17 MFK Ružomberok – FC Košice 6:4
Góly RK:
Jokel 2, Rusko 2, Matej, Klimpl

U16 MFK Ružomberok – FC Košice 4:4

Miroslav Latiak (tréner MFK Ružomberok U16): Po dobrom vstupe do zápasu, keď sme sa rýchlo ujali vedenia 3:0, sme po dvoch veľkých chybách dovolili súperovi znížiť na 3:2. Od tohto momentu sme prestali hrať. Po prvom polčase sme vyhrávali 4:3. Po ďalšej našej chybe na začiatku druhého polčasu súper vyrovnal na 4:4. Spokojný som bol iba prvých dvadsať minút. Rýchlo strelené góly nám viac ublížili ako pomohli. Takto určite nemôžeme pristupovať k majstrovským zápasom.“

Ženy MFK Ružomberok – Ľubochňa – FK Poprad 12:2