5.8.2020

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V sobotu 8. augusta 2020 o 19:00 sa po krátkej prestávke opäť otvoria brány futbalových štadiónov a Ružomberok v prvom kole Fortuna ligy odohrá domáci zápas s Trenčínom.

Naši futbalisti odštartujú nový ročník, do ktorého chcú vstúpiť úspešne a na to budú opäť potrebovať podporu každého z vás tak, ako počas náročných súbojov zo záveru minulej sezóny!

• Svoje miesto na štadióne počas domácich zápasov Fortuna ligy 2020/21 si môžete zabezpečiť kúpou permanentnej vstupenky v jednotnej cene 65 €. Predaj bude prebiehať v piatok 7. augusta 2020 od 11:00 do 15:00 na ekonomickom oddelení MFK Ružomberok a v sobotu 8. augusta 2020 od 17:00 do 18:30 v pokladni pri vstupe na východnú tribúnu.

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 4 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 4. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu, prípadne využili možnosť online predpredaja. Pokladne budú otvorené už od 17:30 (pri vstupe na východnú tribúnu od 17:00). Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Všetkých fanúšikov prosíme, aby počas pobytu v areáli štadióna dodržiavali pravidlá zhrnuté v tomto videu:

Tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK