7.8.2020

Opatrenia pred domácim súbojom s Trenčínom

V sobotu 8. augusta 2020 o 19:00 odohrá Ružomberok na svojom štadióne prvé kolo nového ročníka Fortuna ligy s Trenčínom. Aj naďalej našich fanúšikov prosíme o dodržiavanie hygienických opatrení.

Na základe platných nariadení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky môže byť maximálne zaplnenej 50% kapacity štadióna, čiže v našom prípade maximálne 2 438 divákova je nevyhnutné sedenie v každom druhom rade s tým, že rad pred aj za divákmi zostane voľný.

Každý divák si musí pri vstupe vydezinfikovať ruky pripraveným dezinfekčným prostriedkom. Zároveň musí mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šatkou alebo šálom. Použiť môžete aj rúška a šatky s tematikou nášho klubu, ktoré sú dostupné v spolupráci so spoločnosťou 3b v e-shope TU a ich kúpou zároveň podporíte náš klub.

Situácia v našom regióne v súvislosti so šírením nového koronavírusu jasne ukazuje, že ste zodpovední, za čo vám všetkým ďakujeme, pretože len vďaka vám sa opäť môžeme stretávať na štadióne. Zároveň prosíme, aby ste naďalej dodržiavali prijaté opatrenia a pred, počas aj po stretnutí rešpektovali pokyny usporiadateľov.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK