28.8.2020

Pozývame vás na domáci zápas s Pohroním

V nedeľu 30. augusta 2020 o 19:00 odohrá Ružomberok domáci zápas piateho kola Fortuna ligy s Pohroním.

Mužstvu spod Čebraťa nevyšiel vstup do novej sezóny celkom podľa predstáv, keď po troch remízach a jednej prehre má na svojom konte tri body a zároveň v Európskej lige nepostúpilo cez favorizovaný ženevský klub Servette FC. V nedeľu je najvyšší čas zlomiť sériu bez víťazstva a veríme, že budete pri tom aj vy!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 6 € ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 4 .

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 4 . Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu, prípadne využili možnosť online predpredaja. Pokladne budú otvorené už od 17:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Všetkých fanúšikov prosíme, aby počas pobytu v areáli štadióna dodržiavali pravidlá zhrnuté v tomto videu:

ZDIEĽAJ ČLÁNOK