23.9.2020

Futbalistky postúpili do tretieho kola Slovenského pohára žien

Futbalistky MFK Ružomberok - Ľubochňa odohrali v stredu 23. septembra 2020 druhé kolo Slovenského pohára žien s Popradom.
6:0 (1:0)
TJ Havran Ľubochňa
Pohár, 15:30
MFK Ružomberok vs FK Poprad

MFK Ružomberok: N. Lacková - Červeňová (73. Perašínová), Planietová, Konfálová (26. Ťapajáková), Adamčiaková, Hrúziková (77. Dančová), Malá, Jedináková, R. Žihlavníková (73. Bradiaková), Droppová, Š. Lacková (73. Švihoríková)

FK Poprad: Králiková - Lehotská (12. Kunová), Kubusová, Sedláková, Bukovinská (73. Bucová), Prachniarová, Dzurilová, Dovalová, Spielmannová, Farkašovská, Brezinová (73. Kredatusová)

Góly: 3. a 81. Droppová (prvý z 11m), 47. Jedináková, 62. Kubusová vl., 66. a 70. Š. Lacková

Žltá karta: 27. N. Lacková

Rozhodoval: Matej

Diváci: 50

Ružomberské futbalistky vyhrávali už od 3. minúty, kedy otvorila skóre z pokutového kopu Lucia Droppová.  V 28. minúte mali možnosť pokutového kopu aj súperky, lenže Karolína Dovalová nepremenila jedenástku. Ihneď po zmene strán skórovala Tamara Jedináková. V 62. minúte dala vlastný gól Adriana Kubusová, krátko na to dvakrát skórovala Šarlota Lacková a v 81. minúte uzavrela skóre svojím druhým gólom v stretnutí Lucia Droppová. Družstvo MFK Ružomberok - Ľubochňa vyhralo nad Popradom 6:0 a postúpilo do tretieho kola Slovenského pohára žien. Našim futbalistkám gratulujeme k postupu!