11.11.2020

Matúš Kmeť sa uchádza o vaše hlasy v ankete Hráč mesiaca

Po tom, čo sa v septembri stal Hráčom mesiaca náš útočník Ladislav Almási, má Ružomberok zastúpenie aj v októbrovom vydaní tradičnej ankety. Nominovaný bol stredopoliar Matúš Kmeť.

Člen slovenskej reprezentácie do dvadsaťjeden rokov v októbri strelil víťazný gól v domácom súboji so Zlatými Moravcami, bol zapojený do oboch gólových akcií pri obrate skóre v Senici a na základe štatistických ukazovateľov sa na začiatku novembra prepracoval v hitparáde talentov na priebežnú prvú pozíciu.

V ankete zohráva významnú úlohu hlasovanie fanúšikov. Hráča mesiaca môžete vybrať aj vy na stránke https://hracmesiaca.zoznam.sk/. Na základe hlasovania získajú hráči od 11 po 1 bod. O konečnom poradí taktiež rozhoduje aj odborná porota, pričom každý z jej členov má pre svoju najlepšiu trojicu k dispozícii päť, tri a jeden bod. Po sčítaní bodov od fanúšikov a odbornej poroty, bude vyhlásený Hráč mesiaca.

O vaše hlasy sa uchádzajú:

Dávid Šípoš (FC Nitra), Michal Faško (FC Nitra), Branislav Sluka (MŠK Žilina), Dawid Kurminowski (MŠK Žilina), Vahan Bichakhchyan (MŠK Žilina), Cesar Blackman (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Zsolt Kalmár (FC DAC 1904 Dunajská Streda), MATÚŠ KMEŤ (MFK RUŽOMBEROK), Vladimír Weiss (ŠK Slovan Bratislava), Rafael Ratao (ŠK Slovan Bratislava), Filip Balaj (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble)

Hlasovať môžete TU!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK