22.12.2020

Martin Regáli: „Nech je rok, ktorý nás čaká úspešnejší“

Druhého v poradí sme pred Vianocami vyspovedali Martina Regáliho.

Ako videl rok 2020 ofenzívny futbalista? „Na úvod jesene som sa zranil. Potom som sa do toho musel dostať. Vynechal som pár zápasov. Preto som rád, že na záver sa mi začalo strelecky dariť. Dal som gól Žiline, dva góly Pohroniu a tri góly Michalovciam,“ povedal hráč obliekajúci dres s číslom deväť.

Futbalista, ktorý sa v počte presných zásahov v závere jesennej časti Fortuna ligy gólovo dotiahol na Ladislava Almásiho a stal sa tak jedným z našich dvoch najlepších jesenných strelcov, dodržiava na Štedrý deň tradičné zvyky ako väčšina ľudí? Štandardne nejaká štedrovečerná večera, kapor, šalát, potom darčeky. Nič špeciálne,“ povedal Martin Regáli.

K sviatočnému obdobiu patrí rok čo rok sa opakujúci vianočný televízny program. Na čo sa najviac teší autor rozhodujúceho gólu zo súboja so Žilinou? Rád si pozriem Sám doma, na tom sa vždy zasmejem. Určite to nevynechám ani tento rok,“ predostrel svoj plán náš ofenzívny hráč a prezradil aj svoju obľúbenú postavu z filmu: Myslím si, že každý má rád Kevina.“

Vianoce sa taktiež spájajú aj s darčekmi, na ktoré sa tešia hlavne deti. Iné to nebolo pred rokmi ani v prípade ružomberského hráča. Ak by ste ho pred rokmi chceli potešiť darčekom asi by ste nemali problém uhádnuť čím mu spravíte radosť. V detstve ma vedela potešiť futbalová lopta,“ zaspomínal si Martin Regáli.

Čo želá 27-ročný futbalista fanúšikom? Najmä v tomto čase, ktorý je aký je, hlavne veľa zdravia a nech je tento rok, ktorý nás čaká úspešnejší ako ten, čo sa teraz končí,“ poprial ružomberským priaznivcom hráč, ktorý v jeseni strelil šesť ligových gólov.

Foto: Rudolf Maškurica

ZDIEĽAJ ČLÁNOK