25.1.2021

Prichádza eFortuna liga 2021, zapojiť sa môžeš aj ty!

Počas zimy aj jarnej časti prebieha súťaž eFortuna liga 2021, ktorej sa môžu zúčastniť aj naši fanúšikovia a zabojovať o viaceré zaujímavé ceny.

VYBER SI KLUB, REGISTRUJ SA A OVLÁDNI TURNAJ

eFortuna liga 2021 je oficiálna e-športová súťaž v hre FIFA 21, ktorú organizuje Únia ligových klubov a jej partneri. Je určená pre všetkých e-športových hráčov, ale aj e-športových nadšencov, ktorí si radi zahrajú hru FIFA 21. Ak sa chcete zapojiť, stačí sa registrovať na kvalifikačné kolo. Registrácia je zdarma, víťazi kvalifikačných kôl, resp. nominanti za svoj klub sa stretnú vo veľkom finále. Každý klub bude vo finále reprezentovať jeden zástupca. Veľké finále je na programe v júni 2021.

eFortuna liga sa bude hrať exkluzívne na konzolách Playstation 4 alebo 5 za podpory všetkých futbalových klubov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy. Každý registrovaný hráč musí mať minimálne 15 rokov (v čase finále, jún 2021) a všetky zápasy sa odohrajú v režime KICK-OFF. Hráč si vyberie tím z ponuky, s ktorým chce turnaj odohrať (len klubové tímy).

KVALIFIKÁCIA

Do kvalifikácie sa môže prihlásiť každý. Stačí si vybrať termín kvalifikácie, resp. svoj obľúbený klub Fortuna ligy, ktorý by chcel reprezentovať vo finále v prípade víťazstva v kvalifikácii. Za každý klub postupuje do finále jeden hráč. Každý víťaz kvalifikácie, resp. finalista získava vecné ceny od Fortuna ligy a jej partnerov a finančný kredit vo výške 50 eur. Všetky kvalifikácie sa uskutočnia online. Ružomberská kvalifikácia bude prebiehať v sobotu 6. februára 2021. Registrovať sa môžete TU.

FINÁLE

Každý zapojený klub Fortuna ligy bude mať vo finále svojho zástupcu. Finalista bude reprezentovať klub v offline finále, ktoré by malo byť súčasťou veľkého finále Futbalu v meste v Bratislave v júni 2021 (situácia závisí od aktuálnych epidemiologických podmienok). Finále bude streamované naživo na Twitch kanáli eFortuna_liga a takisto na FacebookuYoutube Fortuna ligy.

CENY PRE VÍŤAZOV

Víťaz eFortuna ligy (1. miesto):

- honor prvého víťaza eFortuna ligy
- kredit v hodnote 500 €
- vecné ceny od partnerov
- výbava fanúšika od svojho klubu

2. miesto:

- kredit v hodnote 200 €
- vecné ceny od partnerov
- výbava pre fanúšikov od svojho klubu

3. miesto:

- kredit v hodnote 100 €
- vecné ceny od partnerov
- výbava pre fanúšika od svojho klubu

Zdroj: www.efortunaliga.sk

ZDIEĽAJ ČLÁNOK