28.5.2021

Z Ružomberka odchádza Matej Čurma, prichádza Lukáš Fabiš

Po skončení sezóny 2020/21 došlo k zmene v defenzíve mužstva spod Čebraťa. Matej Čurma sa rozhodol nepokračovať a po desiatich rokoch opúšťa klub. Naopak, do Ružomberka prichádza Lukáš Fabiš.

Momentálne 25-ročný futbalista Matej Čurma prišiel do Ružomberka ako mládežník v lete 2011 zo Zvolena. V centre dolného Liptova najskôr hosťoval a neskôr sa stal kmeňovým hráčom MFK Ružomberok. Počas svojho pôsobenia pod Čebraťom absolvoval hosťovanie v Liptovskom Mikuláši a Zvolene. Postupom času získaval čoraz viac priestoru v seniorskom mužstve a od sezóny 2018/19 bol stabilnou súčasťou ružomberských zadných radov. V tomto období sa pričinil o zisk ligového bronzu, dve účasti vo finále Slovnaft Cupu a odohral plný počet minút v predkolách Európskej ligy s Levski Sofia a Servette FC. Matejovi Čurmovi ďakujeme za pôsobenie v našom klube a prajeme mu veľa úspechov v ďalšom profesionálnom aj osobnom živote.

Do Ružomberka prichádza 23-ročný obranca Lukáš Fabiš, ktorý celú svoju doterajšiu kariéru strávil v Nitre. Defenzívny futbalista je bývalým slovenským reprezentantom do dvadsaťjeden rokov. Veríme, že pre novú tvár v ružomberskom drese bude pôsobenie v našom klube správnym krokom v kariére.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK