13.6.2021

Tihomir Kostadinov s prvým štartom na Majstrovstvách Európy

Severné Macedónsko aj s naším hráčom Tihomirom Kostadinovom odohralo v nedeľu 13. júna 2021 svoj historicky prvý zápas na Majstrovstvách Európy s Rakúskom.

V 18. minúte poslal Rakúsko do vedenia Stefan Lainer, lenže po desiatich minútach vyrovnal Goran Pandev z dorážky na 1:1. V závere duelu stiahli víťazstvo na svoju stranu Rakúšania, keď v 78. minúte skóroval Michael Gregoritsch a v 89. minúte sa gólovo presadil Marko Arnautović. Severné Macedónsko vstúpilo do turnaja prehrou 1:3.

Do stretnutia zasiahli v drese balkánskeho štátu aj dvaja futbalisti zo slovenskej Fortuna ligy. V 63. minúte prišiel do hry ružomberský stredopoliar Tihomir Kostadinov a v 86. minúte nastúpil aj trnavský futbalista Milan Ristovski. Viac informácie o zápase nájdete TU.