6.9.2021

Michal Dušan Zahradník a Viktor Úradník hrali za SR “18“

Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov sa na začiatku septembra zúčastnila medzinárodného turnaja Memoriál Václava Ježka v Česku. Súčasťou reprezentačného výberu boli aj naši futbalisti Michal Dušan Zahradník a Viktor Úradník.

Futbalisti spod Tatier vstúpili do turnaja súbojom s favorizovanými nemeckými rovesníkmi, ktorým podľahli 0:2. V druhom stretnutí remizovali s domácim Českom 1:1 a na záver presvedčivo zvíťazili nad Rakúskom 4:0, vďaka čomu obsadili konečnú druhú pozíciu za prvým Nemeckom a pred tretím Českom a štvrtým Rakúskom.

Michal Dušan Zahradník prišiel do hry v dueloch s Nemeckom a Českom v 77. minúte. V zápase s Rakúskom nastúpili obidvaja naši hráči v základnej zostave. Michal Dušan Zahradník odohral prvý polčas a Viktor Úradník celé stretnutie.

Viac informácií o účinkovaní tímu SR“18“ na turnaji Memoriál Václava Ježka nájdete TU.

Zdroj: futbalsfz.sk