16.9.2021

Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 18. septembra 2021 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas ôsmeho kola Fortuna ligy s Dunajskou Stredou.

Ružomberčania vo vonkajšom ligovom súboji napriek veľmi sľubnému vývoju a dvojgólovému náskoku remizovali v Zlatých Moravciach 2:2. V stredu si mierne napravili chuť, keď zvíťazili v treťom kole Slovnaft Cupu nad Kysuckým Novým Mestom 6:0. Naši hráči majú v neúplnej tabuľke Fortuna ligy na svojom konte osem bodov a patrí im siedma pozícia. V sobotu doma privítajú Dunajskú Stredu, ktorá doteraz získala o bod viac a nachádza sa na šiestom mieste. Veríme, že v náročnom súboji so súperom z juhu Slovenska sa budú môcť spoľahnúť aj na vašu podporu z hľadiska. Opatrenia sú rovnaké ako počas posledných domácich duelov. V režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní) môžeme v našom okrese zaplniť 75% kapacity štadióna a môže byť otvorený bufet. Diváci však pri vstupe na štadión musia splniť jednu z týchto podmienok:

- Preukázať sa potvrdením o kompletnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19 (najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovania s dvojdávkovou schémou, najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovania s jednodávkovou schémou vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson alebo najmenej štrnásť dní po aplikácii prvej dávky očkovania, ak bola prvá dávka očkovania podaná do 180 dní od prekonania COVID-19).
- Preukázať sa negatívnym RT-PCR alebo LAMP testom, nie starším ako 72 hodín od odberu, prípadne antigénovým testom nie starším ako 48 hodín od odberu.
- Preukázať sa potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami.
- Výnimku z aktuálne platných nariadení majú deti mladšie ako dvanásť rokov.

Pre domácich fanúšikov bude otvorená len východná tribúna. Diváci musia mať počas pobytu na štadióne prekryté horné dýchacie cesty rúškom, prípadne respirátorom a sedenie je dovolené v každom druhom rade. Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch nájdete TU!

Veríme, že aj napriek zložitej situácii a prísnym opatreniam, ktoré musíme dodržiavať sa v sobotu uvidíme na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK