17.9.2021

Futbalistky a futbalisti zasiahli do reprezentačných duelov

Počas tohto týždňa odohrali prípravné zápasy reprezentačné tímy SR WU19, SR “17“ a SR “16“.

Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov v utorok zvíťazila v Dunajskej Strede nad Bieloruskom 3:1. Rebeka Žihlavníková hrala od 63. minúty a Frederika Kovaliková prišla do hry v 90. minúte.

Tím SR “17“ odohral v Bosne a Hercegovine dve prípravné stretnutia s tamojším reprezentačným výberom, pričom v utorok remizoval 0:0 a vo štvrtok vyhral 2:0. Juraj Košút odohral celý prvý zápas a v druhom súboji prišiel do hry v 78. minúte.

Slovenská „šestnástka“ (na foto) mala na programe dve merania síl s Čiernou Horou v Podgorici. V utorok remizovala s domácimi rovesníkmi 1:1 a vo štvrtok prehrala s týmto súperom 0:1. V prvom súboji hral Daniel Lopušek od 73. minúty. Celý druhý duel odohrali Marek Žáčok a Peter Majerčík, Daniel Lopušek hral do 73. minúty.

Viac informácií o zápasoch mládežníckych reprezentačných výberov nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk