28.9.2021

Pozývame vás na domáci zápas s Liptovským Mikulášom

V sobotu 2. októbra 2021 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas desiateho kola Fortuna ligy s Liptovským Mikulášom.

Ruža má za sebou veľmi úspešný týždeň, keď zvíťazila nad Slovanom Bratislava aj Žilinou a v ligovej tabuľke poskočila so štrnástimi bodmi na piatu pozíciu, pričom rovnaký bodový zisk má aj štvrtá Žilina a tretí Trenčín. V sobotu však čaká na našich hráčov ďalší duel o veľmi dôležité body, keď na svojom štadióne privítajú Liptovský Mikuláš. Pôjde o prvé liptovské derby vo Fortuna lige a opäť budú potrebné hlasivky každého z vás!

Z dôvodu zmeny Covid automatu v našom okrese na červenú farbu došlo k sprísneniu opatrení, ktoré musíme dodržiavať. V režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní) môžeme zaplniť 25% kapacity štadióna a v prípade ak dôjde k jej naplneniu, ďalší diváci nebudú môcť byť pustení na zápas. Z tohto dôvodu budú otvorené obidve tribúny a všetkých divákov prosíme, aby počas celého pobytu na štadióne dodržiavali odstupy, vrátane sledovania zápasu na tribúnach, kde bude povolené sedenie v každom druhom rade a zároveň je potrebné mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom, prípadne rúškom. Domáci diváci, ktorí pôjdu na západnú tribúnu, využijú pri vstupe na štadión, a aj pri odchode zo štadióna, výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite). Diváci musia pri vstupe na štadión splniť jednu z týchto podmienok:

- Preukázať sa potvrdením o kompletnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19 (najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovania s dvojdávkovou schémou, najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovania s jednodávkovou schémou vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson alebo najmenej štrnásť dní po aplikácii prvej dávky očkovania, ak bola prvá dávka očkovania podaná do 180 dní od prekonania COVID-19).
- Preukázať sa negatívnym RT-PCR alebo LAMP testom, nie starším ako 72 hodín od odberu, prípadne antigénovým testom, nie starším ako 48 hodín od odberu.
- Preukázať sa potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami.
- Výnimku z aktuálne platných nariadení majú deti mladšie ako dvanásť rokov.

Zároveň má klub ako organizátor podujatia povinnosť viesť evidenciu všetkých zúčastnených fanúšikov v rozsahu meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo. Preto vás pre urýchlenie vstupu na štadión chceme poprosiť, aby ste si v prípade záujmu o návštevu zápasu vopred vytlačili a vyplnili dotazník, ktorý nájdete TU a priniesli ho so sebou.

Fanúšikov Liptovského Mikuláša žiadame, aby stretnutie sledovali zo sektoru hostí (sektor A na západnej tribúne) a z dôvodu vyššie uvedených potrebných administratívnych úkonov prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Vstup č. IV do sektoru hostí je z Makovického ulice.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch nájdete TU! Vstupenky je možné kúpiť aj v predpredaji Ticketmedia TU!

Veríme, že aj napriek zložitej situácii a prísnym opatreniam, ktoré musíme dodržiavať sa v sobotu uvidíme na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK