12.10.2021

Ivan Krajčírik s čistým kontom v SR “21“

Slovenská „dvadsaťjednotka“ odohrala v utorok 12. októbra 2021 v Nitre kvalifikačný duel s Maltou. V bráne aj tentokrát dostal priestor ružomberský gólman Ivan Krajčírik.

Futbalisti spod Tatier počas celého duelu potvrdzovali úlohu favorita. V 23. minúte otvoril skóre Matej Trusa a o trinásť minút neskôr sa zapísal do streleckej listiny aj Jakub Kadák. V 64. minúte pridal Matej Trusa svoj druhý presný zásah. Aktívny futbalista z Michaloviec napokon skompletizoval hetrik, keď deväť minút pred koncom riadnej hracej doby premenil pokutový kop a uzavrel skóre stretnutia na konečných 4:0 pre slovenských reprezentantov.

Celý duel odchytal náš brankár Ivan Krajčírik a v realizačnom tíme zastupoval klub z dolného Liptova lekár František Rigo. Viac informácií o zápase nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk